Wicher Winter Cup 2017

Serdecznie zapraszamy wszystkich na Międzynarodowy Turniej Wicher Winter Cup 2017 dla rocznika 2005,który odbędzie się już w najbliższy weekend 11-12 marca w hali ZSP nr 3 w Kobyłce. Turniej rozgrywany na boisku ze sztuczną nawierzchnią! Będzie się działo! harmonogram w rozwinięciu…

HARMONOGRAM GIER:

SOBOTA 11.03.2017

ROZGRYWKI GRUPOWE:

GRUPA A

1A Wicher I Kobyłka

2A Widzew II Łódź

3A Resovia Rzeszów

4A Gwardia Warszawa

5A FA Szczecin

6A Progres Gorzów Wielkopolski

7A FK Trakai

8A London Eagles FC

 

GRUPA B

1B Talent Białystok

2B Wisła Płock

3B Wisła Puławy

4B Widzew I Łódź

5B Gedania Gdańsk

6B Energetic Neteshin

7B Wicher II Kobyłka

8B Orły Zielonka

 

9:00 1A – 2A Wicher I Kobyłka – Widzew II Łódź

9:12 3A – 4A Resovia Rzeszów – Gwardia Warszawa

9:24 5A – 6A FA Szczecin – Progres Gorzów Wielkopolski

9:36 7A – 8A FK Trakai – London Eagles FC

9:48 1A – 3A Wicher I Kobyłka – Resovia Rzeszów

10:00 5A – 2A FA Szczecin – Widzew II Łódź

10:12 7A – 4A FK Trakai – Gwardia Warszawa

10:24 8A – 6A London Eagles FC – Progres Gorzów Wielkopolski

10:36 1A – 5A Wicher I Kobyłka – FA Szczecin

10:48 7A – 3A FK Trakai – Resovia Rzeszów

11:00 8A – 2A London Eagles FC – Widzew II Łódź

11:12 6A – 4A Progres Gorzów Wielkopolski – Gwardia Warszawa

11:24 1A – 7A Wicher I Kobyłka – FK Trakai

11:36 8A – 5A London Eagles FC – FA Szczecin

11:48 6A – 3A Progres Gorzów Wielkopolski – Resovia Rzeszów

12:00 4A – 2A Gwardia Warszawa – Widzew II Łódź

12:25 UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU

13:00 1B – 2B Talent Białystok – Wisła Płock

13:12 3B – 4B Wisła Puławy – Widzew I Łódź

13:24 5B – 6B Gedania Gdańsk – Energetic Neteshin

13:36 7B – 8B Wicher II Kobyłka – Orły Zielonka

13:48 1B – 3B Talent Białystok – Wisła Puławy

14:00 5B – 2B Gedania Gdańsk – Wisła Płock

14:12 7B – 4B Wicher II Kobyłka – Widzew I Łódź

14:24 8B – 6B Orły Zielonka – Energetic Neteshin

14:36 1B – 5B Talent Białystok – Gedania Gdańsk

14:48 7B – 3B Wicher II Kobyłka – Wisła Puławy

15:00 8B – 2B Orły Zielonka – Wisła Płock

15:12 6B – 4B Energetic Neteshin – Widzew I Łódź

15:24 1B – 7B Talent Białystok – Wicher II Kobyłka

15:36 8B – 5B Orły Zielonka – Gedania Gdańsk

15:48 6B – 3B Energetic Neteshin – Wisła Puławy

16:00 4B – 2B Widzew I Łódź – Wisła Płock

16:12 1A – 8A Wicher I Kobyłka – London Eagles FC

16:24 6A – 7A Progres Gorzów Wielkopolski – FK Trakai

16:36 4A – 5A Gwardia Warszawa – FA Szczecin

16:48 2A – 3A Widzew II Łódź – Resovia Rzeszów

17:00 1A – 6A Wicher I Kobyłka – Progres Gorzów Wielkopolski

17:12 4A – 8A Gwardia Warszawa – London Eagles FC

17:24 2A – 7A Widzew II Łódź – FK Trakai

17:36 3A – 5A Resovia Rzeszów – FA Szczecin

17:48 1A – 4A Wicher I Kobyłka – Gwardia Warszawa

18:00 2A – 6A Widzew II Łódź – Progres Gorzów Wielkopolski

18:12 3A – 8A Resovia Rzeszów – London Eagles FC

18:24 5A – 7A FA Szczecin – FK Trakai

18:36 1B – 8B Talent Białystok – Orły Zielonka

18:48 6B – 7B Energetic Neteshin – Wicher II Kobyłka

19:00 4B – 5B Widzew I Łódź – Gedania Gdańsk

19:12 2B – 3B Wisła Płock – Wisła Puławy

19:24 1B – 6B Talent Białystok – Energetic Neteshin

19:36 4B – 8B Widzew I Łódź – Orły Zielonka

19:48 2B – 7B Wisła Płock – Wicher II Kobyłka

20:00 3B – 5B Wisła Puławy – Gedania Gdańsk

20:12 1B – 4B Talent Białystok – Widzew I Łódź

20:24 2B – 6B Wisła Płock – Energetic Neteshin

20:36 3B – 8B Wisła Puławy – Orły Zielonka

20:48 5B – 7B Gedania Gdańsk – Wicher II Kobyłka

 

 

NIEDZIELA 12.03.2017

PUCHAR POLSKI CC

5A

6B

7A

8B

PUCHAR POLSKI DD

6A

5B

8A

7B

LIGA MISTRZÓW AA

1A

2B

3A

4B

LIGA MISTRZÓW BB

2A

1B

4A

3B

 

 

9:00 5A – 8B

9:12 6B – 7A

9:24 6A – 7B

9:36 5B – 8A

9:48 5A – 7A

10:00 6B- 8B

10:12 6A – 8A

10:24 5B – 7B

10:36 5A – 6B

10:48 7A – 8B

11:00 6A – 5B

11:12 8A – 7B

11:24 MECZ o 7 m-ce (4CC – 4DD)

11:36 MECZ o 5 m-ce (3CC – 3DD)

11:48 MECZ o 3 m-ce (2CC – 2DD)

12:00 FINAŁ PP (1CC – 1DD)

12:20 ZAKOŃCZENIE PUCHARU POLSKI

 

13:00 1A – 4B

13:12 2B – 3A

13:24 2A – 3B

13:36 1B – 4A

13:48 1A – 3A

14:00 2B – 4B

14:12 2A – 4A

14:24 1B – 3B

14:36 1A – 2B

14:48 3A – 4B

15:00 2A – 1B

15:12 4A – 3B

15:24 I Półfinał (1AA – 2BB)

15:36 II Półfinał (2AA – 1BB)

15:48 MECZ o 7 miejsce LM (4AA – 4BB)

16:00 MECZ o 5 m-ce LM (3AA – 3BB)

16:12 MECZ o 3 m-ce LM (przegrani półfinałów)

16:24 FINAŁ LM (wygrani półfinałów)

16:50 UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE TURNIEJU