Ogromny sukces organizacyjny Wicher Winter Cup 2017

Dwudniowy turniej WICHER WINTER CUP był imprezą, która swoim zasięgiem wykroczyła daleko poza Kobyłkę. Do sukcesu organizacyjnego i wizerunkowego klubu i miasta przyczyniło się wiele osób, które swoją pracą, zaangażowaniem i zdolnościami sprawiły, że doczekaliśmy się wielu pochlebnych recenzji turnieju. Organizatorzy serdecznie dziękują:
Naszym gościom z wszystkich z 16 drużyn, które wzięły udział w zawodach, p. Andrzejowi Strejlauowi i Jerzemu Taladze, Burmistrzowi Miasta Kobyłka Robertowi Roguskiemu i pracownikom Urzędu Miasta, dyrekcji i pracownikom ZSP nr 3, w tym za osobisty wkład w powodzenie przedsięwzięcia dyrektorowi Tomaszowi Szturo i p. Andrzejowi Godlewskiemu, dyrekcji i pracownikom Ośrodka Sportu i Rekreacji „Wicher” w Kobyłce z Piotrem Strejlauem, trenerom MKS Wicher Kobyłka, szczególnie Pawłowi Stańczukowi, za prowadzenie drużyn w turnieju i pracę przy organizacji oraz Kamilowi Boratyńskiemu i Aleksandrowi Cieślakowi za wsparcie i koordynację działalności biura zawodów, wolontariuszom z roczników 2000 i 2009, Piotrowi Harwasowi i Pawłowi Walendzikowi za serwis fotograficzny oraz wszystkim pozostałym rodzicom, którzy wspierali zawodników i tworzyli świetną atmosferę na trybunach, firmie Main Events za profesjonalne przygotowanie obiektu i prowadzenie imprezy, sponsorom tj. Nuctech Company Ltd i Vita Sport za pomoc w organizacji turnieju, mediom za relacje z zawodów. 
Szczególne słowa podziękowania i uznania należą się zwycięskiej drużynie ze Szczecina, która puchar za zdobycie I miejsca postanowiła przekazać koledze z drużyny z Gorzowa, który doznał podczas turnieju groźnej kontuzji. Zgodnie z obietnicą przekażemy zwycięzcom replikę pucharu na adres klubu. Mamy nadzieję, że odbędą się kolejne edycje turnieju i WICHER WINTER CUP wpisze się na stałe do kalendarza imprez piłkarskich.

 

WYNIKI WICHER WINTER CUP 2017 🙂

ROZGRYWKI GRUPOWE:
GRUPA A
1A Wicher I Kobyłka
2A Wicher II Kobyłka
3A Resovia Rzeszów
4A Gwardia Warszawa
5A FA Szczecin
6A Progres Gorzów Wielkopolski
7A FK Trakai
8A London Eagles FC

GRUPA B
1B Talent Białystok
2B Wisła Płock
3B Wisła Puławy
4B Widzew I Łódź
5B Gedania Gdańsk
6B Energetic Neteshin
7B Widzew II Łódź
8B Orły Zielonka

9:00 1A – 2A Wicher I Kobyłka – Wicher II Kobyłka 4-0
9:12 3A – 4A Resovia Rzeszów – Gwardia Warszawa 3-4
9:24 5A – 6A FA Szczecin – Progres Gorzów Wielkopolski 3-7
9:36 7A – 8A FK Trakai – London Eagles FC 2-4
9:48 1A – 3A Wicher I Kobyłka – Resovia Rzeszów 3-5
10:00 5A – 2A FA Szczecin – Wicher II Kobyłka 7-0
10:12 7A – 4A FK Trakai – Gwardia Warszawa 1-5
10:24 8A – 6A London Eagles FC – Progres Gorzów W 0-4
10:36 1A – 5A Wicher I Kobyłka – FA Szczecin 3-3
10:48 7A – 3A FK Trakai – Resovia Rzeszów 2-5
11:00 8A – 2A London Eagles FC – Wicher II Kobyłka 0-5
11:12 6A – 4A Progres Gorzów W – Gwardia Warszawa 3-2
11:24 1A – 7A Wicher I Kobyłka – FK Trakai 8-1
11:36 8A – 5A London Eagles FC – FA Szczecin 1-8
11:48 6A – 3A Progres Gorzów W – Resovia Rzeszów 4-4
12:00 4A – 2A Gwardia Warszawa – Wicher II Kobyłka 5-0
13:00 1B – 2B Talent Białystok – Wisła Płock 0-6
13:12 3B – 4B Wisła Puławy – Widzew I Łódź 6-0
13:24 5B – 6B Gedania Gdańsk – Energetic Neteshin 4-1
13:36 7B – 8B Widzew II Łódź – Orły Zielonka 2-5
13:48 1B – 3B Talent Białystok – Wisła Puławy 1-4
14:00 5B – 2B Gedania Gdańsk – Wisła Płock 2-1
14:12 7B – 4B Widzew II Łódź – Widzew I Łódź 3-2
14:24 8B – 6B Orły Zielonka – Energetic Neteshin 5-2
14:36 1B – 5B Talent Białystok – Gedania Gdańsk 3-0
14:48 7B – 3B Widzew II Łódź – Wisła Puławy 2-3
15:00 8B – 2B Orły Zielonka – Wisła Płock 6-3
15:12 6B – 4B Energetic Neteshin – Widzew I Łódź 2-2
15:24 1B – 7B Talent Białystok – Widzew II Łódź 0-6
15:36 8B – 5B Orły Zielonka – Gedania Gdańsk 6-2
15:48 6B – 3B Energetic Neteshin – Wisła Puławy 2-3
16:00 4B – 2B Widzew I Łódź – Wisła Płock 4-1
16:12 1A – 8A Gwardia Warszawa – FA Szczecin 1-4
16:24 6A – 7A Wicher I Kobyłka – London Eagles 5-1
16:36 4A – 5A Progres Gorzów Wielkopolski – FK Trakai 6-1
16:48 2A – 3A Wicher II Kobyłka – Resovia Rzeszów 3-4
17:00 1A – 6A Wicher I Kobyłka – Progres Gorzów Wielkopolski 7-1
17:12 4A – 8A Gwardia Warszawa – London Eagles FC 11-2
17:24 2A – 7A Wicher II Kobyłka – FK Trakai 7-1
17:36 3A – 5A Resovia Rzeszów – FA Szczecin 3-5
17:48 1A – 4A Wicher I Kobyłka – Gwardia Warszawa 0-1
18:00 2A – 6A Wicher II Kobyłka – Progres Gorzów W 1-4
18:12 3A – 8A Resovia Rzeszów – London Eagles FC 4-0
18:24 5A – 7A FA Szczecin – FK Trakai 7-0
18:36 1B – 8B Talent Białystok – Orły Zielonka 1-5
18:48 6B – 7B Energetic Neteshin – Widzew II Łódź 2-4
19:00 4B – 5B Widzew I Łódź – Gedania Gdańsk 2-7
19:12 2B – 3B Wisła Płock – Wisła Puławy 4-4
19:24 1B – 6B Talent Białystok – Energetic Neteshin 2-0
19:36 4B – 8B Widzew I Łódź – Orły Zielonka 0-6
19:48 2B – 7B Wisła Płock – Widzew II Łódź 4-1
20:00 3B – 5B Wisła Puławy – Gedania Gdańsk 4-4
20:12 1B – 4B Talent Białystok – Widzew I Łódź 2-2
20:24 2B – 6B Gedania Gdańsk – Widzew II Łódź 3-2
20:36 3B – 8B Wisła Puławy – Orły Zielonka 2-2
20:48 5B – 7B Wisła Płock – Energetic Neteshin 3-2

PUCHAR POLSKI CC
5A Wicher I Kobyłka
6B Talent Białystok
7A London Eagles
8B Energetic Neteshin

PUCHAR POLSKI DD
6A Wicher II Kobyłka
5B Widzew II Łódź
8A FK Trakai
7B Widzew I Łódź

9:00 5A – 8B Wicher I Kobyłka – Energetic Neteshin 4-0
9:12 6B – 7A Talent Białystok – London Eagles 2-1
9:24 6A – 7B Wicher II Kobyłka – Widzew I Łódź 4-0
9:36 5B – 8A Widzew II Łódź – FK Trakai 0-0
9:48 5A – 7A Wicher I Kobyłka – London Eagles 10-0
10:00 6B- 8B Talent Białystok – Energetic Neteshin 1-4
10:12 6A – 8A Wicher II Kobyłka – FK Trakai 3-2
10:24 5B – 7B Widzew II Łódź – Widzew I Łódź 1-3
10:36 5A – 6B Wicher I Kobyłka 6-2 Talent Białystok
10:48 7A – 8B London Eagles – Energetic Neteshin 1-8
11:00 6A – 5B Wicher II Kobyłka – Widzew II Łódź 0-3
11:12 8A – 7B FK Trakai – Widzew I Łódź 0-2

11:24 MECZ o 7 m-ce London Eagles – FK Trakai 4-3
11:36 MECZ o 5 m-ce Widzew II Łódź – Talent Białystok 3-0
11:48 MECZ o 3 m-ce Widzew I Łódź – Energetic Neteshin 0-3
12:00 FINAŁ PP Wicher I Kobyłka – Wicher II Kobyłka 6-1

LIGA MISTRZÓW AA
1A Progres Gorzów Wielkopolski
2B Wisła Puławy
3A Gwardia Warszawa
4B Wisła Płock

LIGA MISTRZÓW BB
2A FA Szczecin
1B Orły Zielonka
4A Resovia Rzeszów
3B Gedania Gdańsk

13:00 1A – 4B Progres Gorzów Wlkp. – Wisła Płock 4-2
13:12 2B – 3A Wisła Puławy – Gwardia Warszawa 3-1
13:24 2A – 3B FA Szczecin – Gedania Gdańsk 5-0
13:36 1B – 4A Orły Zielonka – Resovia Rzeszów 3-2
13:48 1A – 3A Progres Gorzów Wlkp – Gwardia Warszawa 2-3
14:00 2B – 4B Wisła Puławy – Wisła Płock 2-2
14:12 2A – 4A FA Szczecin – Resovia Rzeszów 6-2
14:24 1B – 3B Orły Zielonka – Gedania Gdańsk 2-2
14:36 1A – 2B Progres Gorzów Wlkp. – Wisła Puławy 2-1
14:48 3A – 4B Gwardia Warszawa – Wisła Płock 4-1
15:00 2A – 1B FA Szczecin – Orły Zielonka 8-1
15:12 4A – 3B Resovia Rzeszów – Gedania Gdańsk 0-4

15:24 I Półfinał Gwardia Warszawa – Gedania Gdańsk 2-1
15:36 II Półfinał FA Szczecin – Progres Gorzów Wlkp. 5-1
15:48 MECZ o 7 miejsce LM Wisła Płock – Resovia Rzeszów 8-4
16:00 MECZ o 5 m-ce LM Orły Zielonka – Wisła Puławy 5-3
16:12 MECZ o 3 m-ce LM Progres Gorzów – Gedania Gdańsk 2-4
16:24 FINAŁ LM FA Szczecin – Gwardia Warszawa 5-0

5 MVP turnieju : 
Adam Toboła (FA Szczecin), 
Maciej Juszczak (FA Szczecin), 
Michał Mosoń (Gwardia Warszawa), 
Kacper Kalisz (Orły Zielonka), 
Dawid Pieniążek (Resovia Rzeszów)