Kolejny meczowy weekend na obiektach OSiR 12-13.09.2020

Meczowy rozkład jazdy na weekend 12-13 września:

SOBOTA 12.09

8:30 Wicher I Kobyłka 2010 – UKS Irzyk

10:00 Wicher III Kobyłka 2009 – Legia Soccer Schools

14:00 Wicher III Kobyłka 2012 – FDA Wieliszew

16:00 Wicher Kobyłka 2011 – Polonia Warszawa

18:00 Wicher II Kobyłka 2013 – AS Marki

NIEDZIELA 13.09

13:00 Wicher Kobyłka (seniorzy) – Bug Wyszków

15:30 Wicher Kobyłka 2013 – Junior Zacisze

17:00 Wicher II Kobyłka (seniorzy) – Korona Jadów

Zapowiedź weekendu – 15-16.08.2020

W najbliższy weekend na naszych obiektach odbędą się dwa spotkania drużyn seniorskich:

SOBOTA 15.08 godzina 17:30

MKS Wicher Kobyłka – Polonia Warszawa II

zapisy na mecz (w związku z ograniczoną liczbą widzów z powodu Covid-19) u trenera Aleksandra Cieślaka – 509 089 369

NIEDZIELA 16.08 godzina 17:00

MKS Wicher Kobyłka II – Mewa Krubin

zapisy na mecz ( w związku z ograniczoną liczbą widzów z powodu Covid-19) u trenera Piotra Stańczuka – 604 056 501

Wygrana rezerw w II rundzie Okręgowego Pucharu Polski

W swoim pierwszym występie o stawkę zespół rezerw MKS Wicher Kobyłka po emocjonującym spotkaniu pokonał drużynę Victorii Zerzeń 4:3 uzyskując tym samym awans do kolejnej rundy Okręgowego Pucharu Polski!

MKS Wicher II Kobyłka 4-3 Victoria Zerzeń

bramki: Muszyński x3, Podsendek

Komplet zwycięstw na inaugurację Ligi Okręgowej

Podopieczni Aleksandra Cieślaka rozpoczęli sezon z wysokiego „C”.

W trzech pierwszych kolejkach nasi zawodnicy zdobyli 9 punktów.

Poniżej wyniki:

1 kolejka: KS Wesoła 2-5 MKS Wicher Kobyłka

bramki: Skotnicki x3, Szulkowski, Grabowski

2 kolejka: MKS Wicher Kobyłka 5-0 Hutnik Warszawa II

bramki: Skotnicki x2, Szulkowski, Moryc, Senda

3 kolejka: Mazur Radzymin 0-1 MKS Wicher Kobyłka

bramki: Szulkowski

Obostrzenia Covid-19 na obiekcie

Szanowni Państwo

W związku z stale rosnąca liczbą zachorowań na COViD 19 oraz wykrytym ogniskiem  choroby w sąsiednim klubie sportowym, podjęliśmy decyzję o zamknięciu obiektu OSiR dla grup niezorganizowanych w godzinach 16.00 – 22.00 w dni powszednie. Wejścia na OSiR w weekendy dla osób niezrzeszonych będzie uzależnione od harmonogramu meczów ligowych  i towarzyskich odbywających się na boiskach OSiR.

Jednocześnie wszystkie grupy treningowe korzystające z boisk i siłowni OSIR powrócą do o bardziej restrykcyjnych  procedur wejścia na nasze obiekty sportowe.

Przepraszamy za spowodowane tą decyzją ewentualne utrudnienia i niedogodności.
Z poważaniem

Piotr Strejlau
Dyrektor
OSiR WICHER w Kobyłce

TANECZNE PORANKI

⚽️🥅🤸🏻‍♂️Tak bawią się dzieciaki w Kobyłce podczas Sportowych (i Tanecznych) Poranków – dzisiaj wystartowaliśmy treningiem piłki nożnej. Są jeszcze wolne miejsca na Porankach! Śpieszcie się, bo na niektóre zajęcia zostały tylko 4️⃣miejsca. Na inne nieco więcej, ale zachęcamy do szybkich zapisów: – 💻 osir@kobylka.pl lub – ☎️ nr tel. 5️⃣1️⃣3️⃣1️⃣1️⃣1️⃣6️⃣8️⃣6️⃣ (513 111 686).Przypominamy, że przez najbliższe dwa tygodnie dzieci mogą uczyć się tańczyć z Mandaryną i Natalią Ilach, ćwiczyć fitness, uczyć się tańca jazz i baletu oraz trenować piłkę nożną. Tutaj wszelkie informacje i harmonogram: https://www.kobylka.pl/lato-w-kobylce-sportowe-poranki-na-wichrze-i-zajecia-online-w-bibliotece

Turniej rocznika 2012 w Kobyłce – 4 lipca

W sobotę, 4 lipca od godziny 14:00 na terenie MKS Wicher w Kobyłce młodzi piłkarze z rocznika 2012 będą rywalizowali o puchary oraz medale w turnieju piłkarskim. Weźmie w nim udział 12 zespołów z różnych miast. Drużyny będą składały się z 10 zawodników oraz opiekuna, będą grać w zespołach 5-osobowych (4 w polu + bramkarz). Jeden mecz to 15 minut. Turniej będzie rozgrywany w grupie systemem „każdy z każdym”. W dalszej fazy drużyny rywalizują o miejsca: mecz na krzyż plus wygrany z wygranym i przegrany z przegranym.HARMONOGRAM TURNIEJU: GRUPA A 1 Wicher Kobyłka 2 MOSiR Mińsk II 3 Young Champions Płock 4 Champion Mińsk 5 Orlęta Czosnów 6 Piast PiastówGRUPA B 1 Talent Warszawa 2 MOSiR Mińsk 3 Wicher II Kobyłka 4 Beniaminek Radom 5 Be a Star 6 Bug Wyszków Niestety, turniej odbędzie się bez udziału publiczności (same drużyny to już 120 osób), ale postaramy się pokazać Państwu relację zdjęciową z wydarzenia.

Lato w Kobyłce – „Sportowe poranki” na Wichrze i zajęcia online w Bibliotece

„Sportowe poranki”

Ośrodek Sportu i Rekreacji Wicher, Miejski Ośrodek Kultury i Urząd Miasta Kobyłka zapraszają dzieci na bezpłatne zajęcia sportowe i taneczne, które będą się odbywały od 6 do 17 lipca w godz. 9-11. Od poniedziałku do piątku, dzieci w wieku od 4 do 10 lat (piłka nożna) oraz od 6-12 lat (pozostałe zajęcia) będą mogły wziąć udział w treningach piłki nożnej, kickboxingu, lekcjach tańca z Mandaryna Dance Studio, z Natalią Ilach, z Iriną Kurpianową (jazz/balet), a także w zajęciach fitness dzieci i młodzieży.

Wszystkie treningi i lekcje odbędą się na terenie OSiR Wicher przy ul. Napoleona – zajęcia w plenerze zapewnią uczestnikom większe bezpieczeństwo. Uczestnicy muszą mieć ze sobą krem z filtrem przeciwsłonecznym oraz nakrycie głowy. Dla uczestników organizator, czyli OSiR Wicher zapewnia wykwalifikowaną kadrę, ubezpieczenie zdrowotne, niezbędny sprzęt sportowy, dobrą zabawę, opiekę w czasie treningów i lekcji oraz wodę. Ze względów bezpieczeństwa przewidujemy limit 14 uczestników na każdych zajęciach.

Wszelkie pytania dotyczące programu prosimy kierować na adres osir@kobylka.pl lub numer telefonu 513 111 686.

Zapisy ruszają już w czwartek 2 lipca. Zgłoszenie do „Sportowych poranków” odbywa się poprzez wypełnienie arkusza zgłoszeniowego wraz z pakietem dokumentów  i przesłanie ich  na adres  mailowy OSiR: osir@kobylka.pl. W zgłoszeniu muszą być zawarte następujące informacje: rodzaj zajęć na jakie zapisywane jest dziecko, dni i godziny rozpoczęcia tych zajęć.

W załączniku publikujemy harmonogram zajęć w poszczególnych dniach (od 6 do 17 lipca).

„Baw się z nami odlotowo”! – zajęcia Biblioteki

Do planu atrakcji w mieście dołącza się również Miejska Biblioteka Publiczna, która planuje od 6-10 lipca program „Baw się z nami odlotowo!”. Chętne dzieci (15 osób) będą mogły odebrać pakiety do pracy plastycznej. Każdego dnia o godzinie 12.00 na Facebooku będzie publikowany filmik z zadaniem do wykonania w danym dniu. Biblioteka będzie czekała na prace wykonane w domu przez dzieci – w planach jest wykonanie instrumentu muzycznego, lasu w słoiku, eksperymentów, gry z surowców wtórnych, łapacza snów, dzwonków na balkon lub taras, kolorowych kwiatów, a także malowanie piaskiem itp. Dodatkowo od 7 lipca Biblioteka planuje Wyzwanie Czytelnicze dla dzieci i młodzieży – będzie to zabawa, polegająca na rozwiązywaniu zagadek w postaci rebusu, tytułów książek oraz ich autorów. Przez niemal całe wakacje będzie można zbierać punkty, a zwycięzcy otrzymają nagrody. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na profilu Biblioteki na Facebooku.

***

Zajęcia organizowane w mieście są odpowiedzią na dotychczasowe zainteresowanie Mieszkańców letnim wypoczynkiem dla dzieci. Niestety, w tym roku ze względu na trudną sytuację, w jakiej się wszyscy znaleźliśmy oraz bezpieczeństwo uczestników tylko w taki sposób mamy możliwość zapewnić atrakcje dla dzieci. Mamy jednak nadzieję, że im się to spodoba, a za rok będziemy już mogli zorganizować Lato w Mieście w kształcie, do którego wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni.

Wszystkie załączniki dostępne są do pobrania na stronie – https://www.kobylka.pl/lato-w-kobylce-sportowe-poranki-na-wichrze-i-zajecia-online-w-bibliotece?fbclid=IwAR0j0HQsV8_AI6Yy5b7kMax0-M6JtBIN3DJEz1X9S_HZcA6YCTxlOVWd_Tc

Informacje o zmianie siedzib Obwodowych Komisji Wyborczych

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8

Obwód głosowania obejmuje częściowo rejon Jędrzejka: Bartosza Głowackiego, Emilii Plater, Jakuba Jasińskiego, Józefa Madalińskiego, Juliana Ursyna Niemcewicza, Legionów Polskich, Ludwika Waryńskiego, Napoleona strona nieparzysta od nr. 1 do nr. 37, Serwitucka, Walerego Wróblewskiego, Waleriana Łukasińskiego, Władysława Andersa

nowa siedziba:

Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi Nr 1

im. Zofii Nałkowskiej, Sala nr 18, ul. Jezuicka 1,

05-230 Kobyłka

oraz

Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 11

Obwód głosowania obejmuje rejon Kobylaka, Nadarzyna i Turowa: Batalionów Chłopskich, Borysów, Gen. Jana Henryka Dąbrowskiego, Grodzka, Mjr. Hubala, Husarii, Kawalerii, Gen. Franciszka Kleeberga, Kosynierów, Kresowa, Lotników, Gen. Stanisława Maczka, Majdańska, Stanisława Mikołajczyka, Nadarzyn, Jana Nowaka Jeziorańskiego, Orląt Lwowskich, Ossowska, Ks. Józefa Poniatowskiego, Macieja Rataja, Gen. Tadeusza Rozwadowskiego, rtm. Witolda Pileckiego, Gen. Władysława Sikorskiego, Stanisława Skalskiego, Szwoleżerów, Turowska, Ułanów, Wileńska, Wincentego Witosa, Ks. Sylwestra Zycha

nowa siedziba:

Zespół Szkół Publicznych Nr 2,

Sala nr 013 (stołówka szkolna), ul. Elizy Orzeszkowej 3/5,

05-230 Kobyłka