Letnie poranki – Family Active – bezpieczeństwo na rowerach

W dzisiejszym dniu letnich poranków dzieci miały możliwość zapoznać się z bezpieczną jazdą na rowerach. Pod czujnym okiem instruktorów z Family Active na obiektach OSiR młodzież miała okazję podpatrzeć w jaki sposób można w pełni komfortowo czuć się na drodze podczas pokonywania specjalnego toru przeszkód.

Przygotowania do Syrenka Teqball Summer Cup 2021

Na obiektach OSiR nie próżnujemy i obecnie trwają przygotowania do wzięcia udziału w turnieju Syrenka Teqball Cup 2021. Odmiana niezwykle atrakcyjnej dyscypliny jaką jest Teqball. Co ciekawe turniej odbędzie się na plaży, a dzięki odnowionemu boisku do siatkówki plażowej nasi zawodnicy mogą w pełni odzwierciedlić warunki, które będą towarzyszyć im podczas tej imprezy.

Turniej odbędzie się w Warszawie w dniach 23-25.07

Lekcja pierwszej pomocy – letnie poranki

Zostać strażakiem to marzenie wielu chłopców i dziewcząt.
Dziś dzięki OSP Kobyłka przez chwilę staliśmy się strażakami!!! 🚒
Dowiedzieliśmy się jak udzielić pierwszej pomocy, poznaliśmy AED (automatyczny defibrylator zewnętrzny) i jego zastosowanie a także poznaliśmy sprzęt w który jest uzbrojony wóz strażacki. 🔥🔥🔥

Letnich poranków ciąg dalszy

Dzisiejszy poranek letnich wakacji zaczął się od warsztatów edukacyjnych o pszczołach🐝, wzbogacających wiedzę dzieci w zakresie przyrody🌺, ekologii oraz zdrowego odżywiania🍯. Uczestnicy dowiedzieli się jaką ważną rolę pszczoły ogrywają w naszym życiu, jak powstaje miód, jakie są rodzaje miodów oraz jak smakują. Dzieci mogły spróbować miodu z malinami, gorzką czekoladą, czarną porzeczką oraz akacjowy. Po warsztatach porozmawialiśmy sobie o Starożytnych Igrzyskach Olimpijskich oraz rozpoczęliśmy nasze własne igrzyska🥏🏃🤾. Zabawy było co niemiara. Cieszymy się, że pogoda dopisała i wszystkim się podobało.☀️
Do zobaczenia w piątek.😃

Szybki powrót do pracy zespołu seniorów MKS Wicher Kobyłka

Podopieczni Aleksandra Cieślaka już wznowili zajęcia i przygotowują się na naszych obiektach do nowego sezonu rozgrywek ligi okręgowej. Na zajęciach pojawiło się sporo „nowych” twarzy, natomiast są to osoby doskonale znane nam wszystkim. W większości są to nasi młodzi wychowankowie, którzy najprawdopodobniej wzmocnią zespół przed nowym sezonem.

Poniżej plan gier sparingowych, które MKS Wicher Kobyłka rozegra na Stadionie Miejskim w Kobyłce:

sobota 17.07 – 11:00 Ząbkovia Ząbki (IV liga) 2 x 60 minut 

sobota 24.07 – 11:00 Madziar Nieporęt (LO)

sobota 31.07 – 11:00 Talent Warszawa (A-klasa)

  sobota 7.08 – 14:00 Grom Warszawa (LO)

Boisko do siatkówki plażowej już czynne!

Od dziś na OSiR Wicher w Kobyłce można bezpłatnie skorzystać z nowo wyremontowanego boiska do siatkówki plażowej🏐. Na boisku zostało wymienione podłoże, pojawiły się nowe słupki, piłkochwyty i siatka. Zapraszamy wszystkich zawodników i amatorów tego sportu do korzystania.😏

Za nami 3 dzień letnich poranków na obiektach OSiR

Trzeciego dnia Letnich Poranków w mieście Kobyłka pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej prowadzili zajęcia pt. „eKo-byłka – coś z niczego, PAPIER i co z nim zrobić”. W kolejne środy tematami naszych zajęć będą: „eKo-byłka – coś z niczego, PLASTIK w naszych rękach”, „eKo-byłka – coś z niczego, SZKŁO nie tylko „out”, „eKo-byłka – coś z niczego, BIO nie tylko w kuchni”. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wspólne przedpołudnie i gratulujemy kreatywności.

Letnie poranki – dzień 2

W drugim dniu dzieci miały okazję potrenować z Kids dance mix pod czujnym okiem Natalii Ilach. W słonecznej aurze, która towarzyszy nam podczas letnich poranków było gorąco, ale na twarzach dzieci było widać pełne zaangażowanie oraz radość z wykonanej pracy.