piątek, 3 lutego, 2023

Miło nam poinformować, że wraz z rozpoczęciem rundy jesiennej drużyna MKS Wicher Kobyłka rocznik 2009 przywita nowego sponsora. Rozwój młodych zawodników od kolejnego sezonu wspierać będzie firma WOLF Project Studio.

Jak się okazało, właściciele firmy to ludzie, którzy uważają, że sport kształtuje charakter – uczy wytrwałości w dążeniu do celu, pokazuje jakie efekty daje ciężka praca, a także, że nie ma nic bardziej motywującego niż zdrowa rywalizacja. Prezes firmy WOLF wierzy, że zdrowe ciało to także zdrowy i otwarty umysł, dlatego z chęcią podejmuje współpracę z MKS Wicher Kobyłka i zapewnia, że oprócz wsparcia finansowego zależy mu na rozbudzeniu w chłopcach zainteresowania drukiem 3D, a przede wszystkim możliwościami jakie niosą ze sobą nowe technologie. Warto podkreślić, że WOLF już od kilku lat inwestuje w młodych zdolnych ludzi, a działalność edukacyjna nie jest im obca. Właściciele firmy wierzą, że w ten sposób dbają o naszą wspólną przyszłość – kiedyś to właśnie ci młodzi chłopcy mogą stać się pomysłodawcami nowych rozwiązań technologicznych, które przyczynią się do polepszenia i komfortu lub nawet ratowania innym życia. 
Nowy sponsor to dynamicznie rozwijająca się firma działająca w branży druku 3D. Na swoim koncie mają realizacje dla takich firm jak Ferrari Polska, Shell czy Play, a także wiele sukcesów i nagród branżowych. Ich największym osiągnięciem jest jeden z największych na świecie wydruków wielkogabarytowych – 4-metrowy stół REX AXON.

Nowy sponsor, oprócz przygotowania strojów dla drużyny, planuje wspólnie z klubem organizację Międzynarodowego Mikołajkowego Turnieju Piłkarskiego Wolf Winter Cup, który oprócz murawy na hali sportowej zaskoczy zawodników i kibiców wieloma atrakcjami technologicznymi . W turnieju udział potwierdziły m.in. Sparta Praga, Karpaty Lwów, Legia Warszawa, Zagłębie Lubin.

Niewątpliwie miłym początkiem współpracy między MKS Wicher Kobyłka i firmą WOLF jest dofinansowanie wyjazdu młodych sportowców na turniej Internationaler U9 Neuenhain Cup do Niemiec który rozpoczyna się 30 września. Tam nasi młodzi zawodnicy będą rywalizować z największymi europejskimi klubami tj RB Leipzig, Manchester City, Bayern Monachium, Borussia Dortmund.
Życzymy dużo strzelonych bramek !!

Banner Content

luty 2023
P W Ś C P S N
« kw.    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  WICHER TV